About

DSC_0341

My name is Karolis, I am 27 years old guy from Lithuania, with a passion for exploring the globe.

I started travelling in 2014 and since then, I walked 800 km Camino de Santiago in Spain, volunteered in an organic farm in Portugal, climbed Elbrus in Russia, taught English and basketball in India and hiked in Nepal. After that, I did an EVS in Croatia. In the mean time, I also explored Bosnia and Herzegovina, Serbia, Montenegro and Slovenia. Currently, I live in Vilnius, Lithuania.

If you want to share your thoughts, ask me something or just to say Hello, do not hesitate to contact me. I answer to all my readers letters.
karolis.bareckas@gmail.com

Apie

Antikos mąstytojai teigė, kad svarbiausia yra mokėti klausytis, o kalbėti reikia tik tada, kai turi ką pasakyti. Nemanau, kad mano grafomaniški polinkiai tenkina šią sąlygą, tačiau rašymas yra geras būdas dokumentuoti savo santykį su pasauliu.

Road is endless – skirtas, pirmiausia, kelionėms, tačiau tuo pačiu ir kitiems mano gyvenime vykstantiems procesams aprašyti. Nėra vieno teisingo gyvenimo būdo ar schemos, kuri sudėliotų aplink vykstančius dalykus į tinkamus stalčius. Kelionės, pažintys, vietos ir naujos patirtys daro gyvenimą įdomų. Deja, mes pasmerkiame save visa tai praleisti, užsidarome ofisuose, prisiperkame mums nereikalingų daiktų ir džiaugiamės tapę vartotojiškos visuomenės sraigteliais.

Kartais prireikia laiko, kad suvoktum paprastus dalykus. Tačiau geriau vėliau, negu niekada. Pažinti ir atrasti – toks turėtų būti kiekvieno iš mūsų moto. Vaikystėje skaičiau K. Majų, Ž. Verną, D. Londoną ir kitus rašytojus, kurie pasąmonėje įrašė, kas yra tikras herojus ir kur slypi tikrosios vertybės. Paieškokim kartu!

Esu atviras pasauliui, todėl galit drąsiai belstis į karolis.bareckas@gmail.com

Straipsniai apie keliones kitur:
Mokykla be langų ir fizinės bausmės – kaip mes tapome mokytojais, 15min.
Lūšnyno grimasos – plokščiaekranis televizorius sukiužusioje lūšnoje, 15min.
Kaip aš iškeičiau biuro kėdę į fermąEuroblogas.
Camino de Santiago: 800 km pėsčiomis Ispanijos keliais ir pakelėmisEuroblogas, DELFI, ISIC.
Prancūzija, Ispanija ir Andora autostopu, Buvauten.Lt
Mesti viską ir leistis į kelionę: patarimai nesugebantiems išdrįsti, DELFI.

Interviu:
Svarbu yra šalti nervai, atvirumas pasauliui ir išankstinių nuostatų atsikratymas

3 thoughts on “About

  1. ..

    Visai atsitiktinai užklydau į šį blogą. Perskaičiau keletą įrašų apie gyvenimą… Tokie pažįstami jausmai juose aprašyti… privertė vėl susimąstyti. Everything remains possible

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *