Keleto nuotykių ieškotojų tinklaraščiai

Ne visi sėdi nuobodžiuose ofisuose nuo 8 iki 17, 40 valandų per savaitę. Noriu pasidalinti penkių keliautojų blogais, kurie gyvena visiškai kitokį gyvenimą, pilną atradimo džiaugsmo ir nuotykių. Galbūt ką nors įkvėps pakeisti gyvenimo būdą.

ah2http://www.alastairhumphreys.com/

Alastair Humphreys tikriausiai vienas kiečiausių šių laikų nuotykių ieškotojų, ketvertą metų keliavęs dviračiu aplink pasaulį, pėsčiomis perėjęs Indiją, perplaukęs Atlanto vandenyną. Alastair taip pat yra išleidęs keletą knygų ir filmų.


http://onestep4ward.com/

Onestep4ward vienas geriausių ir išsamiausių kelionių tinklaraščių, kuris tiesiog išsprogdins jūsų makaulę. Nuo 2006 metų Johny Ward apkeliavo daugiau nei 100 šalių. Šiame bloge rasite daugybę patarimų kaip pradėti keliauti, kaip gyventi kelyje, kaip užsidirbti pinigų bei kelionių istorijų. Johny lankėsi ir Lietuvoje, todėl nepatingėkit paskaityti, kaip jam ten sekėsi.

http://ericlarsenexplore.com/

Erikas Larsenas skirtingai nei kiti paminėti šiame įraše, nuotykių ieško šalčiausiuose planetos taškuose. Jis yra pasiekęs Šiaurės ir Pietų ašigalius, įkopęs į Everestą ir pridaręs dar daugybę šaunių dalykėlių.

2705344_orighttp://www.leonmccarron.com/

Dar vienas nuostabus nuotykių ieškotojas. Su jau minėtu Alastair yra nukeliavęs 1000 mylių dykuma, vienas nuvažiavęs 14000 mylių nuo New Yorko iki Hong Kongo, perėjęs Kiniją pėsčiomis. Daugiau nei įspūdinga ir verta artimesnės pažinties!


http://tomsbiketrip.com/

Tomas yra keliavęs dviračiu po Iraną, Mongoliją, Afriką, Viduriniuosius rytus ir t. t. Bloge rasite patarimų apie keliones dviračiu, kelionių aprašymų ir kitų gerų dalykų.