Kodėl aš rašau blogą?

Šis blogas yra jau trečiasis mano gyvenime. Pirmi du vis dar klaidžioja kažkur interneto platybėse. Vienas numirė parašius kelis įrašus, kitas – kelioliką. Rašiau nereguliariai, o po ilgo laiko paskaičius ką parašiau pasidarydavo gėda ir taip abu iškeliavo į kibernetinę užmarštį

Koks šio blogo tikslas? Pirmiausia, patenkinti savo grafomaniškus polinkius, kurie kuo toliau, tuo labiau bujoja. Rašau sau, o tik tada kitiems ir tai yra mano asmeninė žaidimo aikštelė. Ne paskutinis dalykas ir tas, kad darbe turiu nepadoriai daug laisvo laiko. Perskaitytų mano darbdaviai, turbūt nuo kėdės nusiverstų.

blogging

Tekstai turi struktūrą, pavadinimus, dalis, fabulą – tai patogus būdas koncentruotai dokumentuoti savo santykį su pasauliu. Pastaruoju metu atrandu daugybę senai pamirštų dalykų, keičiu savo vidinį ir išorinį pasaulį, keliauju daugybe naujų ir jau išbandytų kelių, todėl šiuo įdomiu gyvenimo etapu norisi visko nepamiršti, užsirašyti, paskaityti pačiam ir duoti paskaityti kitiems. Man svarbu ir  ką galvoja, kuo gyvena, ką atranda čia užklystantys žmonės, todėl nesibodėkit palikti komentarą arba brūkštelti laišką.

Paantraštė „Tinklaraštis apie savęs ir pasaulio pažinimą“ Facebooke tiksliai atspindi apie ką eina kalba: apie viską, ir apie nieką, apie pasaulį, kurį patiriu akimis ir apie pasaulį, kuris yra už akių.

„Endless road“ arba „Road is endless“ (neapsisprendžiu, kuri versija man labiau prie širdies) nėra atsitiktinis pavadinimas. Bloge bus daug dėmesio skiriama tiek tikriesiems keliams, įveikiamiems kojomis, dviračiu, automobiliu ar autostopu, bet ir keliams perkeltine prasme, savęs ieškojimams ir atradimams. Kelio metafora gal ir banali, bet man ji atrodo prasminga. Tikrasis kelias mane visada traukė ir hipnotizavo, ypatingai keliaujant autostopu. Tada plėšdavau Doors‘ų „Riders on the storm“ ir nieko daugiau nereikėdavo. Ne tikslas būdavo svarbus, o pats judėjimas. Taip ir su šituo blogu.

Gal ir seilėtai čia viskas skamba, bet why not? Aš esu šios trobos šeimininkas ir pats kuriu taisykles. Kadangi didžiąją dalį gyvenimėlio žaidžiau ciniško, viską kritikuojančio šikniaus žaidimą, galiu sau  leisti kartais pabūti ir šiek tiek patetišku.

3 thoughts on “Kodėl aš rašau blogą?

 1. Ele

  Mano keli tinlaraščiai irgi vegetuoja. Atsirado idėja, susikurti blogą labai paprasta, bet po kelių įrašų blogas sustoja, nes įkvėpimo pasirodo nėra tiek, kiek reikia. Galbūt būtų prasmė sujungti juos visus į vieną blogą. Kol kas mano kelionių blogas laikosi stipriausiai, tai prie jo prijungt blogą apie žiurkėnus atrodo kvaila :-) Bet svarbiausia-rašyti sau.

  1. Profile photo of endless_roadendless_road Post author

   Rašai apie žiurkėnus?:)
   Fainas tavo blogas, o ir temų niekad nepritrūksi kol nenustosi keliaut. Tikiuos ir aš nepritrūksiu:D

   1. Ele

    Žiurkėnams naujas blogas, nes turiu naują žiurkėną. Kol kas tik du įrašai, bet stengsiuosi. O kelionėms temų niekad nepritrūksim, tik vat nusibosti gali. Nes jau valgyt žmogus nebegali foto nepadaręs, juk reikia kažką į blogą įdėti.

Comments are closed.