Paskutinės dienos prieš išvykstant

Pradėjau skaičiuot dirbti likusias dienas ties 53. Laikas prabėgo nepastebimai  ir jau liko viso labo 2 varganos dienelės ir bus bye bye darbe, hello – Camino de Santiago. Šitą postą (kaip ir visus kitus aiškuJ) rašau ofise ir kažkaip net sunku patikėt, kad kitą savaitę tokiu pat metu jau nebesėdėsiu kėdėj, kurioj praleidau 18 mėnesių. Keista.

Paskutinį mėnesį Lietuvoje praleidau visai neproduktyviai: matyt tiek užsikimarinau braukydamas dienas kalendoriuj, kad nebebuvo noro kažką veikt. Dėl to nelabai buvo ką parašyti ir  į blogą, o dirbtinai spaust įrašus – nesinorėjo.

Kartais kyla noras brūkštelt ką nors apie politiką, maratoną ar dar kokią aktualiją, bet šitai grafomaniškai užgaidai reikėtų susirasti kitą platformą. Birželio 2 d. ankstyvą rytą iškeliaujam į Prancūzijos pusę ir bandysiu dokumentuot mūsų nuotykius, sąžiningai vilkdamas ant kupros kompiuterį. Tada šitas blogas įgaus tą pavidalą, kokį ir planavau jį pradėdamas.

Savaitgalis laukia intensyvus: reikia atsimojuot su šeima, bendradarbiais ir draugais, susikraut kuprinę ir išsivežt likusius daiktus. O jūs, jei čia netyčia užklydot, spaudžiat „like“ ir laukiat įrašų jau iš įvykio vietos. Peace!