Važiuoju, bėgioju – džiaugiuos gyvenimu

479a99afc2ZBUVJXE_78532_33fb07ba2bTa proga, kad Žirmūnų paupys vis labiau apgulamas bėgikų – nusprendžiau ir aš po ilgokos pertraukos prisidėti prie šios bendruomenės. Nuo paskutinio mano bėgiojimo praėjo daugiau negu du metai, tačiau tai nesutrukdė per maždaug 33 minutes prabėgti 6 kilometrų. Šis rezultatas ganėtinai pradžiugino. Palyginimui galima prisiminti, kad prieš du su puse metų pabaigus rūkymo karjerą ir pabandžius po nežinia kiek metų pabėgioti, įveikiau vos 1 kilometrą, po kurio lipo širdis ir plaučiai iš krūtinės. Šįsyk nieko panašaus nebuvo, jokių pompų ir jokių lipančių plaučių. Šiuo „pasigyrimu“ norėjau iliustruoti kaip fizinę būklę pakeičia žalingų įpročių atsisakymas ir sportas.

Savaitgalį pasivėžinom maršrutu Vilnius – Lentvaris – Varnikai – Trakai – Vilnius. Viso, be didesnių pastangų, pramyniau 80 kilometrų. Kol kas čia ilgiausias nuvažiuotas atstumas per dieną. Neabejotinai šį pavasarį dar jį gerinsiu.

Facebooke karts nuo karto užmatau visokių mokamų pėsčiųjų ar dviračių žygių. Keistoka, kad kažkas sutinka mokėti už tai ką galima gauti nemokamai. Nemokėkit! Geriau su manim važiuokit arba eikit.